levandulový peeling

Levandulový peeling, provoní a rozzáří Vás obličej

Levandulový peeling je voňavý a velmi blahodárný pro Vaši pokožku. Krásně ji rozzáří, uvolní a rozjasní. Vyzkoušejte si jej udělat sami doma, vše máte po ruce a výroba Vám zabere max. 3 minuty.

Co budete potřebovat na Levandulový peeling?

Ingredience na levandulový peeling

Levandulový peeling – ingredience

  •  3 lžičky cukru (nejvhodnější je tmavý cukr s co nejjemnějšími krystaly)
  • 2 lžičky kokosového oleje
  • 1 lžička sušených levandulových květů (můžete nahradit i jinou bylinkou, popř. pokud nemáte k dipozici, je možné i vynechat)
  • 3 kapky éterického oleje Levandule

Levandulový peeling za 3 minuty hotov

Postup je velmi jednoduchý. Všechny ingredience dáte do misky, smícháte tak, aby se propojily, na závěr přidáte éterický olej a máte hotovo. Můžete začít ihned aplikovat na pleť. Lepší je však nechat vzájemně všechny ingredience propojit a provonět. A použít až po pár hodinách. Vydrží Vám několik dní a pokud nespotřebujete, dejte zbytek do ledničky.

Levandulový peeling, příprava

Levandulový peeling – připraven k aplikaci

Aplikace levandulového peelingu je na Vás, já používám na obličej a dekolt, protože je velmi jemný  a navíc krásně voňavý. Úplně zbožňuji kombinaci levandule a kokosového oleje – je to bohémská vůně. Peeling je dobré aplikovat ne příliš často, u mastné pleti cca po 4 dnech, já bych nedělala častěji, jak 1x za týden. U suché či citlivé pleti jen jednou za pár týdnů.

Levandulový peeling nejen že Vás krásně provoní, ale má i skvělé zklidňující účinky, Vaši pleť hezky projasní a rozzáří.

Vyzkoušejte tento jedinečný peeling a nezapomeňte si také stáhnout Kalendář sběru léčivých bylinek, ať víte, co a kdy v přírodě sbírat 🙂

Petra

About The Author

Petra Harazímová

Mou vášní je předávat Vám jednoduché a osvědčené návody, jak se vyhnout chemickému koktejlu, který dnes obsahuje komerčně vyráběná kosmetika a místo doplňků stravy a různých preparátů využívat léčivou a blahodárnou sílu bylinek. Můj příběh si přečtěte zde >>

Napište komentář

* Povinné údaje